градусна міра кута AOB дорівнюе 150 градусів промінь OC лежить між сторонами цього кута знайдить

кут AOC,якщо кут AOC : на кут AOB=2:3

Ответы на вопрос

Отвечает Лолев Дмитрий.

Ответ:Нехай <AOB-х, тоді <АОС=2х, 150 = 2x + 3x

5x = 15c

x = 30

<AOC=2*30=60

<COB=3*30=90

Объяснение: за властивістю вимірювання відрізків