Градусна міра кута АОВ=150градусів.Промінь ОС лежить між сторонами цього кута.Знайдіть градусну

міру кута АОС,якщо кут АОС-кут СОВ = 50 градусів.

Ответы на вопрос

Отвечает Санбай Аяна.

кут АОВ= АОС+СОВ тоді АОС= АОВ-СОВ = 150-50=100град.