Точка Р належить відрізку SM , довжина якого 10 см. Знайти довжину відрізків SP i PM, якщо : а)

довжина SP на 1,2 см менша від довжини РМ; б) довжина РМ у 4 рази більша за довжину відрізка SP.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Настя.

Ответ:

a) x+x+1,2=10

2x=8,8

x=4,4

SP=4,4 PM=5,6

b)x+4x=10

5x=10

x=2

SP=2. PM=8

Отвечает Карапетян Нарек.

Ответ:

SP=(10-1,2):2=8,8:2=4,4 см

РМ=4,4+1,2=5,6 см

б)SP-X

PM-4X

X+4X=10

5X=10

X=10:5

X=2

SP=2 cм

РМ=2•4=8 см

Объяснение: