СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛЛОВ Точка H належить відрізку АВ, довжина якого дорівнює 16 см. Визначте довжини

відрізків АH і ВH, якщо довжина відрізка АH у 2 рази менша від довжини відрізка ВH С ОБЪЯСНЕНИЕМ ПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Объяснение:

Нехай АН=х см, тоді ВН=2х см

х+2х=16

3х=16

х=5 1/3

АН=5 1/3 см,  ВН=16 - 5 1/3 = 10 2/3 см