Градусна міра кута АОВ дорівнює 100°. Промінь ОС лежить між сторонами цього кута. Знайдіть ∠АОС,

якщо ∠АОС : ∠СОВ = 1:4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бледная Яна.

Ответ:

20°     40°

Объяснение:

Нехай ∠АОС = х;  ∠СОВ = 4х

х+4х=100;  5х=100;  х=20

∠АОС = 20°;  ∠СОВ = 4*20=80°