Відомо, що cos α = 4/5. α лежить в І чверті. Знайдіть sin α.


Ответы на вопрос

Отвечает Комоватов Слава.

Відповідь: 3/5

Пояснення: фото


Отвечает Kokin Alen.

 \sin {}^{2}  \alpha  +  \cos {}^{2}  \alpha  = 1 \to \sin {}^{2}  \alpha  = 1 -  \cos {}^{2}  \alpha  \to \sin \alpha  =  \sqrt{1 -  \cos {}^{2}   \alpha }   \to \sin \alpha  =  \sqrt{1 - ( \dfrac{4}{5}) {}^{2}  }  =  \sqrt{1 -  \dfrac{16}{25} }  =  \sqrt{ \dfrac{9}{25} }  =  \dfrac{3}{5} .

Ответ:

 \bf \dfrac{3}{5} .