Знайдіть довжину медіани AM трикутника ABC,якщо A(-2;4);B(2;2);C(-2;-2)


Ответы на вопрос

Отвечает Бердникова Арина.

Ответ:

АМ=2√5

Объяснение:

т.М- середина отрезка ВС.

М=(В+С)/2

В(2;2) Хв=2; Ув=2

С(-2;-2) Хс=-2; Ус=-2

Хм=(Хв+Хс)/2=(2-2)/2=0

Ум=(Ув+Ус)/2=(2-2)/2=0

М(0;0)

|АМ|=√((Хм-Ха)+(Ум-Уа))=√(0-(-2))²+(0-4)²)=

=√(2²+(-4)²)=√(4+16)=√20=2√5