Знайти суміжні кути,якщо тупий кут на 56 градусів більший за суміжний з ним гострий


Ответы на вопрос

Отвечает Тишов Женя.

Ответ:<1=(180-56):2=124:2=62 градуса

<2=62+56=118 градусов

Проверка

62+118=180 градусов

Объяснение: