Чи можна вписати коло у чотирикутник сторони якого у порядку слідування відносяться як 5:2:1:4​


Ответы на вопрос

Отвечает Трубников Кирилл.

Відповідь:

Так

Пояснення:

коло можна вписати у чотирикутник, якщо сума протилежних сторін однакова

a=5x, b=2x, c=x, d=4x

a+c=b+d=6x

Таким чином суми протилежних сторін рівні -> можна вписати коло у цей чотирикутник