Знайдіть периметр трапеції, у якої бічні сторони дорівнюють 4 см і 6см, а середня лінія дорівнює 10

см

Ответы на вопрос

Отвечает Ткач Назар.

Ответ:середня лінія трапеції дорівнює 1/2 суми основ. Тому периметр дорівнює сума сторон плюс дві середні лінії.

Р=4+6+2×10=30 (см)