Сторони трикутника пропорційні числам 4, 5 і 8. Знайдіть периметр трикутника, якщо найбільша його

сторона більша від найменшої на 24 см. Помогите срочно!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Досан Айка.

Ответ:

8-4=4

24÷4=6

4×6=24

5×6=30

8×6=48

Р=24+30+48 = 102 см