периметр рівнобедреного трикутника 63 см, а основа відноситься до бічної сторони як 5:8. знайти

сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Абдрашитов Олег.

Ответ:

15 см    24 см    24 см

Объяснение:

Нехай основа 5х см, бічні сторони по 8х см, тоді

5х+8х+8х=63

21х=63

х=3

Основа 5*3=15 см, бічні сторони по 8*3=24 см