Сторона ромба утворює з однією із його діагоналей кут 60°. Знайдіть кути ромба.


Ответы на вопрос

Отвечает Ахундов Рамир.

Ответ:   120° , 60° , 120° , 60° .

Объяснение:

ABCD - даний ромб , О -  точка перетину діагоналей ; ∠АВО = 60° ,

тоді :  1) ∠АВС  = ∠ADC = 2*60° = 120° ( діагоналі - бісектриси кутів

ромба ) ; 2) ∠ВОА = 90° - 60° = 30° ( бо ΔАОВ - прямокутний ) ;

а  ∠BAD = ∠BCD = 2*30° = 60° .