Розв'язати трикутник ABC якщо:AC=7см,A=41⁰ C=69⁰Теорема синусів, теорема косинусів​


Ответы на вопрос

Отвечает Лопуга Саша.

Ответ:

70°;  6,95 см;  4,89 см

Объяснение:

∠В=180-41-69=70°

АВ=7*sin69:sin70=7*0,9336:0,9396=6,95 cм

ВС²=6,95²+7²-2*6,95*7соs41=48,3_49-97,3*0,7547=23,9;

ВС=4,89 см.