Одна зі сторін трикутника втричі менша за другу і на 4 см менша за третю. Знайдіть більшу зі сторін

трикутника, якщо його периметр дорівнює 34 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Стасів Степан.

Объяснение:

Нехай одна сторона х см, інша 3х см, третя х+4 см, тоді за умовою

х+3х+х+4=34

5х=30

х=6

Виходить, що одна сторона 6 см, інша 6*3=18 см, третя 6+4=10 см.

Але насправді такий трикутник не може існувати,