дві сторони трикутника дорівнюють 16 і 18 см, а кут між ними 60 градусів. Знайдіть висоти,

проведені до цих сторін

Ответы на вопрос

Отвечает Бринчак Юля.

Ответ:

9√3 см, 8√3 см.

Объяснение:

Пусть в △АВС АL и CK - высоты, AB=16 см, ВС=18 см, <B=60°.

В прямоугольном △ALB <ALB=90°, sinABL=AL/AB; => AL=AB*sin60°=16*√3/2=8√3 см.

В прямоугольном △СKB <CKB=90°, sinCBK=CK/BC; => CK=BC*sin60°=18*√3/2=9√3 см.