периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 22 см, а бічна сторона 8 см . знайдіть основу

трикутника . СРОЧНО НУЖНОООООООО дам 10 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Мажухина Кристина.

Ответ:

8 см

Объяснение:

22-(7+7)=8

вроді так

Отвечает Елеугали Асылжан.

Ответ:

одна бічна сторона=іншій=8 см ( трикутник рівнобедрений)

Р=22 см, тоді основа=22-(2×8)=6см

Объяснение: