Як зміниться об'єм конуса якщо його висоту збільшити в 3 рази


Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

в 3 раза увеличится

Объяснение:

h2=3h1

V1=1/3 ×h1×Sосн

V2=1/3×h2×Sосн=1/3×3h1×Sосн=h1×Sосн

V1/V2 = (1/3×h1×Sосн) / h1×Sосн=1/3

V2=3×V1

Ответ: увеличится в 3 раза