Скільки кисню необхідно пропалити етану обміну 20л


Ответы на вопрос

Отвечает Молодкина Варвара.

20 л. Хл

CH4+202=CO2 + 2H2O

n=1 моль

n=2 моль

Vm=22,4 л/моль Vm=22,4 л/моль

V = 22,4 л

V = 44,8 л

20 л СН4 Хл 02

22,4 л CH4 44,8 л 02

V(02) = 20 * 44,8 / 22,4 = 40 л