Коло вписане в рівнобічну трапецію ділить точкою дотику бічну сторону на відрізки 2 і 32 см,

Знайдіть висоту трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Влад.
Ответ:
h=16см

Решение:
r=√(2*32)=√64=8см
h=2r=2*8=16см