5.(2 бали) Кут між бісектрисою BL і катетом АC прямокутного трикутника АВС (< С = 90°) дорівнює

55°. Знайдіть гострі кути трикутника АВС 7.(3 бали) У трикутнику АВС кут С дорівнює 90°, а кут В дорівнює 60°. На катеті АС відкладено відрізок СD рівний СВ. Знайдіть кути трикутника АВD.помогите пж срочно нужно умоляю сегодня сдать даю 100 балов за две задачи

Ответы на вопрос

Отвечает Ревин Арсений.

ΔВСL - прямокутний, ∠СВL=90-55=35°

∠АВС=35*2=70° за визначенням бісектриси

∠А=90-70=20°

Відповідь: 70°   20°

∠А=90-60=30°;  

ΔСВD - рівнобедрений за умовою,  ∠CDB=∠CBD=45°

∠DАВ=60-45=15°

∠ADB=180-30-15=135°

Відповідь: 135°   30°   15°