Дві сторони трикутника 7см і 8см, а кут між ними 30° знайти площу трикутникатреба швидко​


Ответы на вопрос

Отвечает Петрушов Витя.

Ответ:

S = 1/2 a*b*sin(30)=1/2 7*8*1/2=1/2 28=14см2

..................................

Объяснение:

..................................