санки спустилися з однієї гірки та піднялися на іншу. під час підйому на гору швидкість санок, які

рухалися прямолінійно і рівноприскорено, за 3 с змінилася від 20 м/с до 5 м/с. визначте модуль прискорення​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвиенко Антон.

Ответ:

a=2.5 Оскільки a=(Vкон-Vнач)/Т А отже=(2-12)/4=(-10)/4=-2.5 Але тут вимагають модуль прискорення, тому 2.5

Объяснение: