Знайти площу сектора круга, радіус якого дорівнює 6 см, якщо відповідний цьому сектору центральний

кут становить 900. варіанти відповідей 9π см; 12π см; 15π см; 18π с

Ответы на вопрос

Отвечает Китова Мария.
Ответ:
9π см²

Решение
Sсек=πR²*a°/360°; a°=90° центральный угол;
Sсек=π*6²*90/360=36π/4=9π см²