Знайдіть площу сектора круга, радіус якого дорівнює 5 см, якщо відповідний цьому сектору

центральний кут дорівнює 40°. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Арутюнян Александр.

Відповідь:

25π/9 см²

Розв'язання:

Sсек=πR²*a°/360°; де а°=40° центральний кут

Sсек=π*5²*40/360=25π/9 см²