Чому дорівнює радіус кола, вписаного в правильний трикутник зі стороною 6 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Шавель Дмитрий.
Ответ:
r=√3см.

Решение:
r=a/2√3; a-сторона треугольника
r=6/2√3=√3 см