!!!!!!! Знайдіть кут між бісектрисами ∆АВС, проведеними з вершин А і В, якщо <С=40°.


Ответы на вопрос

Отвечает Шустров Никита.

Ответ:   110° .  

Объяснение:

Нехай бісектриси перетинаються  в т. О . ∠А + ∠В = 180°- 40° = 140°.

У ΔАОВ   1/2 ∠А + 1/2 ∠В = 1/2 ( ∠А + ∠В ) = 1/2 *140° = 70°.

Кут  х між бісектрисами дорівнює  х = 180° - 70° = 110° .