Кути опуклого 6-кутника відносяться як 2:3:5:1:4:1. Знайти міру всіх кутів


Ответы на вопрос

Отвечает Tkachenko Anna.

Ответ:

углы 90^{\circ}, 135^{\circ}, 225^{\circ}, 45^{\circ}, 180^{\circ}, 45^{\circ}

Объяснение:

Обозначим самый маленький угол через x.

2x+3x+5x+x+4x+x=\pi (6-2)\\16x=4\pi \\x = \frac{1}{4}\pi