Знайти площу прямокутного чотирикутника, якщо його діагональ складає 10 см, а одна зі сторін - 8 см


Ответы на вопрос

Отвечает Амансупиева Эльнара.

Ответ:

За теоремою Піфагора знайдемо другу сторону:

\sqrt{10^{2}-8^{2}  }=\sqrt{100-64}=\sqrt{36}=6 (см)

S=ab

S=8*6=48 (см²)