У трикутнику АВС (кут С = 90 о ) відомо, що АС= 8 см, СВ = 6 см. Знайдіть тангенс кута А, сінус

кута B.

Ответы на вопрос

Отвечает Нафанова Полина.

Объяснение:

tgA=CB/AC=6/8=3/4

sinB=AC/AB

по теореме Пифагора:

АВ=√(АС²+ВС²)=√(8²+6²)=√100=10 см

sinB=8/10=4/5

ответ: tgA=3/4 ; sinB=4/5