89°. Знайдіть 1) 110°; кут, суміжний з кутом: 2) 40°; 3) 137°; 4) 54°.​


Ответы на вопрос

Отвечает Петреній Віра.

Відповідь:

70,140, 43,126

Пояснення:

180-110=70
180-40=140
180-137=43
180--54=126