Обчисліть:а)2 cos 30° sin 30°- tg 45° sin 60°!допоможіть будь ласка!​


Ответы на вопрос

Отвечает Галимьянов Руслан.

2cos30°·sin30°-tg45°·sin60°=2·√3/2·1/2-1·√3/2=√3·1/2-√3/2=√3/2-√3/2=0. Ответ: 0.

Отвечает Найдякина Оля.

Пояснення: 2 cos 30° sin 30°- tg 45° sin 60°

\frac{\sqrt{3} }{2}·\frac{1}{2}-1·\frac{\sqrt{3} }{2}

Скорочуємо двійки:

\sqrt{3}·\frac{1}{2}-1·\frac{\sqrt{3} }{2}

Множимо:

\frac{\sqrt{3} }{2}-\frac{\sqrt{3} }{2}

І обчислюємо, сума двох протилежних чисел дорівнює 0

Відповідь: 0