Основи рівнобічної трапеції дорівнюють a i b, а діагональ с. Знайдіть висо- ту трапеції, якщо a =

20 cm, b = 28 см, с=30 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Кранцевич Катя.

Ответ:

Объяснение:

H²=30²-(28-4)²=900-576=324=18²

H=18 cм

Отвечает Кушнаренко Александр.

Відповідь:

Пояснення:

Для розв’язання задачі нам знадобиться формула для обчислення висоти рівнобічної трапеції:

h = √(c² - ((b-a) / 2)²)

Підставимо дані в формулу:

h = √(30² - ((28-20) / 2)²)h = √(900 - 36)h = √864h ≈ 29.39 см

Отже, висота рівнобічної трапеції дорівнює близько 29.39 см.