Бічна сторона AB рівнобедреного трикутника ABC удвічі довша від основи AC. Розрахуй довжини сторін

трикутника, якщо його периметр дорівнює 49 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Суржан Артур.

Ответ:

9,8 см

19,6 см

19,6 см

Объяснение:

Нехай основа х см, тоді бічна сторона 2х см. Маємо рівняння:

х+2х+2х = 49

5х = 49

х = 9,8

Основа 9,8 см, бічні сторони по 9,8*2 = 19,6 см.

Отвечает Асатиани Лука.

Відповідь:

19.6см ; 19.6см ; 9.8см.

Пояснення:

Оскільки ΔABC рівнобедрений, то АВ = ВС як бічні сторони. Периметр - сума всіх сторін трикутника.

Складемо рівняння, де бічні сторони AB = BC = 2x, а основа AC = x.

2x + 2x + x = 49см

x = 9.8см

АВ = ВС = 2x = 2* 9.8см = 19.6см

АС = x = 9.8см