Відрізок довжина якого 50 см розділено довільною точкою на два відрізки.Обчисліть відстань між

серединами утворених відрізків..

Ответы на вопрос

Отвечает Хабарова Виктория.

Відповідь:

25 см

Нехай  х см довжина  1 відрізка

тоді 50-х см довжина 2 відрізка

половина першого відрізка х/2  см

половина другого відрізка (50-х)/2  см

Відстань між серединами 1 та 2 відрізків: х/2 + (50 — х)/2 = 50/2 = 25 см.