Обчислити масу та об'єм водню, який виділиться в результаті взаємодії алюмінію масою 54 г з

хлоридною кислотою. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Алия.

Ответ:

67.2л

Объяснение:

2Al+6HCl=2AlCl3+3H2

M (Al)=27 г/може

n (Al) = m/M=54/27=2 соло

Хай n(H2)=x моль, тоді:

n(H2)= 2/2: x/3= 3 моль

V (H2)= n *Vm=3* 22.4 = 67.2 л