1)Укажіть, яким стане колір індикатора лакмусу у кислому середовищі: А) синій Б) жовтий В)

фіолетовий Г) червоний 2. Укажіть формулу амфотерного гідроксиду: А) NaOH Б) Си(ОН)2 В) Zn(ОН)2 Г) LiОН 3.Укажіть формулу основного оксиду: А) FeО Б) V2О5 В) Сl2О7 Г) N2О5 4. Укажіть формулу хлоридної кислоти: А) Н2S Б) НСl В) НNO3 Г) НСlО4 5. Укажіть ряд сполук, в якому є лише солі: А) KPO3, NaCl, СаSO3 Б) Na3РО4, MgO, LiОН В) Zn(ОН), FeО, NaCl 6. Укажіть метал, який не взаємодіє з хлоридною кислотою: А) Zn Б) Fe В) Си Г) Аl. 7. Складіть формули таких речовин: А) Магній оксид Б) Натрій сульфат В) Купрум (ІІ) гіроксид Г) Нітратна кислота. 8. Молярна маса сульфур (ІV) оксиду дорівнює: А) 64 Б) 48 В) 32 Г) 24 9. Укажіть речовини, з якими може взаємодіяти ŚO3 А Н2О Б ŚO2 В КОН Г НСl 10. Дописати рівняння та визначити тип реакцій: 1) Са+Н2SO4→ 2)ЅО3 + Νа2О →. 11. Установіть відповідність між назвою й формулою сполуки : А) Кобальт (ІІ) бромід 1. Со(ОН)3 Б) Кобальт (ІІІ) оксид 2. СоВr2 В) Кобальт (ІІІ) гідроксид 3. Со2О3 Г) Кобальт (ІІ) ортофосфат 4. Со3(РО4)2 5. Со(РО4)2 12. Розв`язати задачу Укажіть кількість речовини водню, який виділиться під час взаємодії ортофосфатної кислоти з цинком кількістю речовини 0,2 моль. 13. Розв`язати задачу Яка маса алюмінію вступить у реакцію з хлоридною кислотою, якщо при цьому виділилось 2,24 л водню за н.у.ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА​

Ответы на вопрос

Отвечает Маяковская Вика.

Відповідь:

1)Г

2)В

3)Г

4)Б

5)А

6)В

7

8)А   M(SO2) = 32 + 16*2 = 64 г/моль

9)НЕМАЄ

10)   1) 2Ca+H2So4=Ca2So4+H2

2)So2+Na2O=Na2So3

12)2H3PO4+3Zn=Zn3(PO4)2+3H2

 співвідношення цинку і водню за рівнянням реакції 3 до 3.або 1 до 1 (Рівне) отже якщо взяти 0,2 моль цинку то і водню буде 0,2 моль 0,2 моль * 22,4 л = 4,48 л водню виділиться в результаті реакції

ТОЧНО НЕ ЗНАЮ 12)

Пояснення: