ХОТЬ ЩО НЕБУДЬ 1.Обчисліть кількість речовини кисню (О.), яка потрiбна для спалювання сірки (S)

кiлькiстю речовини 3 моль. (5 балів) 2.Обчисліть масу речовини (МgО), що утворилася внаслідок окиснення магнію (Mg) кiлькiстю речовини 2 моль. (7 балів) 3. Обчисліть масу алюмiнiю хлориду (AICI)), що утворилася в результаті взаємодії алюмінiя(Al) з хлоридною кислотою(НСl) масою 146 г. (10 балів) 4. Обчисліть масу ферум(11) сульфат та об'єм водню, що утворилися в результаті взаємодії залiза масою 5,6г. з сульфатною кислотою. (12 балів)​

Ответы на вопрос

Отвечает Мордвинкин Михаил.
1. S+O2=SO2(коэффициенты не ставить)
n(S)/1=n(O2)/1
1 сокращается, выходит n(S)=n(O2)=3 моль
2. 2Mg+02=2MgO, ставим коэффициенты по 2
n(Mg)/2=n(MgO)/2
2 оскращаем, выходит n(Mg)=n(MgO)=2моль
m=n•M, m(MgO)=2 моль•40(24+16)=80г