Помогите пожалуйста очень нужно Визначте об’єм водню, що утворюється в результаті взаємодії 0,5

моль магнію з оцтовою кислотою.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Владислав.

Ответ:

11,2 л

Объяснение:

Дано:

n(Mg)=0,5 моль

V(h2)=?

0,5                                                         х моль

Mg + 2CH₃COOH = (CH₃COO)₂Mg + H₂↑

 1 моль                                            1 моль

n(H2)=n(Mg)=0,5 моль

V(h2)=n*Vm=0,5*22,4=11,2 л