Між числами 5 і -16 вставте шість чисел так щоб вони із заданими утворювали арифметичну прогресію.


Ответы на вопрос

Отвечает Микульчик Мария.

2
-1
-4
-7
-10
-13
Для этого мы нашли d
a8=a1(n-1)d
-16=5+7d
-21=7d
d=-3