Між трьома школами розподілили 509 кг бананів , причому в одну школу відправили бананів у 7 разів

більше ніж у другу, а в третю-на 158 кг більше , ніж у другу . Скільки бананів відправили в кожну школу

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Вероника.
Х+7х+158+х=509
9х+158=509
9х=509-158
9х=351
х=351/9
х=39 - 2 школ.
7*39=273 -1 шк.
158+39=197 - 3 шк.
Відповідь:39, 273, 197 бананів відправили в кожну школу.