Периметр прямокутника дорівнює 56см. а його ширина на 4 см. менша заповнену. Яка система рівнянь

відповідає умові задачі якщо х-довжина прямокутника а у його ширина?

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Настя.
Х-длина у ширина
2х+2у=56
х-у=4            у=х-4   (1)
первое уравнение разделим на 2
х+у=28
х-у=4
сложим уравнения
2х=32
х=16 подставим х в (1)
у=х-4=12