У якому співвідношенні потрібно змішати 6% і 30% розчини кухонної солі щоб отримати 12% розчин солі


Ответы на вопрос

Отвечает Тишкина Анастасия.
0.06x+0.3y=0,12(x+y)
0.06x+0.3y=0.12x+0.12y
0.3y-0.12y=0.12x-0.06x
0.18y=0.06x
y=0,18/0.06x
y=3x