Решите уравнение корень из 7x^2+3x равен 2x-2


Ответы на вопрос

Отвечает Фролкина Дарина.
Такі рівняння розвязуються так: ліву і праву частини рівняння потрібно піднести до квадрату, а потім коли будуть знайдені корені обовязково зробити перевірку(підставити замість х його значення та подивитись, чи ліва частина=правій). 
7x^2+3x=(2х-2)^2
7x^2+3x= 4х квадрат-8х+4
звести подібні
зх квадрат+11х-4=0
диск.=169
х1=одна третя    х2=-4. самостійно зроби перевірку