Log2(2x+7)>=2...........


Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Виктор.
Log2(2x+7)>=2
піднесемо до однієї основи
log2(2x+7)>=log2(4)
основи одинакові,то откидпємо
2х+7>=4
2х>=-3
х>=-3/2
отже,х належить [-3/2;+нескінченності)