БУДЬ ЛАСКА, ДОПОМОЖІТЬ!!! знайти загальний вигляд первісних для функції f(x)=6x^2+5


Ответы на вопрос

Отвечает Биляшенко Влада.
f(x)=6x^2+5\\\\F(x)=\int (6x^2+5)dx=6\cdot \frac{x^3}{3}+5x+C=2x^3+5x+C