X +36=y x*3=y якими числами будуть x та y для обох виразів вони спільні?


Ответы на вопрос

Отвечает Батура Николай.
X=y-36
(y-36)*3=y
3y-108=y
2y=108
y=54
x=54-36
x=18

(18;54)