Задайте формулою лінійну функцію,графік якої проходить через точки А(1,-5) і В(-3,-13)


Ответы на вопрос

Отвечает Nurmuhamedova Yasmina.

(x-1)/(-3-1)=(y+5)/(-13+5)

(1-x)/4=(y+5)/-8

-8+8x=4y+20

4y=8x-28

y=2x-7

Отвечает Горбенко Кира.

1)(x-1) / (-3-1)=(y+5) / (-13+5)             2)(1-x) / 4=(y+5) / -8       3) -8+8x=4y+20       4)4y=8x -28        5)y=2x-7