Допоможіть, будь-ласка! Катер пройшов 20 км по озеру, потім 44 км по річкі, що бере початок з

озера, за 3 год. Знайти власну швидкість катера якщо швидкість течії річки 2 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Бутчик Вася.
Власна - х км/год, за течiэю (х+2): 20/х+44/(х+2)=3; 3х^2-58х-40=0; Д=62*62; х=(58+62)/6=20 км/год