Човен плив за течією 2.8 год. а проти 3.4 год. Шлях який він пройшов проти течії виявився на 4.4 км

менши за шлях який ві пройшов проти течії.Знайти швидкістьв стоячій воді якщо швидкість течії 2 км год.

Ответы на вопрос

Отвечает Темирхан Мухамедияр.

х (км/ч) - скорость катера в стоячей воде

х+2 (км/ч) - скорость по течению

х-2 (км/ч) - скорость против течения

(х+2)*2,8+4,4=(х-2)*3,4

2,8х+5,6+4,4=3,4х-6,8

2,8х+10=3,4х-6,8

0,6х=16,8

х= 16,8:0,6

х=28 (км/ч)

Ответ: 28 км/ч